Biz Kimiz

Bu site Metropol Eğitim Kurumları’nın sponsorluğunda kurulmuştur.

Metropol Eğitim Kurumları 1995 yılından bugüne SAT, YÖS, YÇS ve TCS’ye hazırlık alanında yüzbinlerce öğrencinin geleceğine yön vermesine katkıda bulunmuş, alanında uzmanlaşmış bir eğitim kurumudur.

Metropol Eğitim Kurumları Türkiye’nin önde gelen birçok üniversitesine kazandırdığı öğrencilerin kendisine verdiği gurur ve güvenle, eğitime bakışını sürekli geliştirmiş, çağdaş ve ilkeli eğitim anlayışını eğitimin her kademesinde kendisine görev edinmiştir.

Metropol Eğitim Kurumları yılların kendisine kazandırdığı deneyim ve birikimle, eğitim alanındaki her gelişmeyi, öğrencilerimizin başarısını arttıracak şekilde değerlendirerek eğitim anlayışını sürekli yenilemiştir.

Metropol Eğitim Kurumları 1998 yılından itibaren, birikimini yayıncılık alanında da, öğrencilerimizin ve eğitim kurumlarımızın hizmetine sunmaya başlamış; eğitimin her kademesine yönelik yayınlar üreterek Türkiye’de ve Dünya’da öğrencilerin başarısına katkıda bulunmuştur.

Metropol Eğitim Kurumları gelecekte de ilkeli, çağdaş ve kendisini sürekli yenileyen eğitim anlayışını sürdürecek ve daha yüzbinlerce öğrencinin geleceğine ışık tutmaya devam edecektir.

Saygılarımızla…

Copyright © 2016 SAT Sınavı Bilgi Edinme ve Haber Portalı Tüm hakları saklıdır.